• Strona domowa
  • Studia przypadków | Maddocks - hurtownia części zamiennych do urządzeń

Studia Przypadków

Hurtownik/dystrybutor


„Codziennie zdajemy się na Maddocks, jeśli chodzi o zaopatrzenie w części i akcesoria. Ustalona przez firmę ostateczna godzina składania zamówień w danym dniu, jaką jest godz. 16:00 oznacza, że zawsze otrzymujemy niezbędne zapasy już kolejnego dnia. Jej zaangażowanie na rzecz klientów branżowych jest dla nas ważne, a specjalnie przydzielony nam menedżer zawsze zapewnia nam obsługę na osobistym poziomie. W magazynach firma ma 10 000 części, dzięki czemu swoim klientom możemy zagwarantować ciągłość dostaw”.

Inżynier z własną działalnością


„Najbardziej podoba mi się to, że firma Maddocks pomaga odnaleźć artykuł, którego szukam, nawet jeśli nie mają go w swoim systemie. Jej personel techniczny zwyczajnie wie, jak odczytać schemat złożeniowy i znaleźć to, czego szukam, albo przesyła taki schemat mnie, abym wskazał szukaną część. Dostawa w kolejnym dniu przed południem i w soboty oznacza, że niezależnie od presji wywieranej na mnie przez klientów, mogę naprawiać im sprzęt w następnym dniu i szybko ukończyć pracę”.

Klient bezpośredni


„Mamy pewność, że możemy zaufać firmie Maddocks, że prześle nasze zamówienia bezpośrednio i dyskretnie do naszych klientów. Oszczędzamy w ten sposób czas i pieniądze. Drukują nawet i wkładają do pudełka nasz dowód dostawy. Dzięki oferowanym przez firmę opcjom dostaw możemy własnym klientom zagwarantować elastyczność i wybór. Profesjonalne podejście pracowników firmy zapewnia nam spokój ducha. Możemy liczyć na to, że firma Maddocks spełni nasze potrzeby”.

„Jesteśmy dumni, że dostarczamy najwyższej jakości i najniższych cenowo części zamienne i akcesoria do handlu oraz zapewniamy naszym cenionym klientom niezrównaną obsługę i wsparcie”.

William Maddocks

Dyrektor zarządzający

Sprzedawca internetowy


„Na bardzo konkurencyjnym rynku internetowym istotne jest otrzymanie rewelacyjnych cen na kluczowe linie artykułów w przypadku zamówień zbiorczych. Maddocks potrafi sprostać temu oczekiwaniu. Popyt klienta musi zostać zaspokojony ku jego zadowoleniu, a firma Maddocks ma dla nas mnóstwo zapasów po fantastycznych cenach, dzięki czemu stale otrzymujemy wspaniałe komentarze zwrotne i recenzje. System zamówień internetowych firmy działający przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu jest szybki, a po długim dniu sprzedaży o północy nadal możemy składać zamówienia!”.

Sklep detaliczny


„Oferowany przez firmę Maddocks wachlarz pakowanych produktów marki Paxanpax naprawdę przykuwa wzrok klientów na półkach. Worki do odkurzaczy, pasy i filtry, zestawy łożysk i węży do pralek i filtry do wyciągów kuchennych to tylko niektóre z części w atrakcyjnych opakowaniach tak uwielbianych przez klientów. Wdrożony w firmie kurierskiej system powiadomień za pośrednictwem poczty elektronicznej i SMS-ów oznacza, że co do godziny wiemy, kiedy przybędzie nasza dostawa”.

Klient międzynarodowy


„To, że jesteśmy klientem międzynarodowym, nie oznacza, że firma Maddocks obsługuje nas gorzej. Doświadczeni pracownicy działu logistyki wiedzą dokładnie, jak zagwarantować bardzo szybką i bezproblemową przesyłkę towarów. Wiemy, że stale próbują obniżać koszt przesyłki naszych towarów i zawsze potrafią powiedzieć nam, gdzie dokładnie znajdują się nasze przesyłki”.

Członek społeczeństwa


„Chcę wiedzieć, że mogę uzyskać części zamienne potrzebne do naprawy mojej maszyny. Firma Maddocks nie dostarcza bezpośrednio do konsumentów, ale ich witryna internetowa www.paxanpax.com tak to ułatwiło. Obrazy są wyraźne i łatwo było znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Zawiera również numery części, dzięki czemu mogę skontaktować się z lokalnym sprzedawcą i upewnić się, że mogę podać wszystkie wymagane informacje ”.