• Strona domowa
  • Naprawa jest właściwa | Maddocks - hurtownia części zamiennych do urządzeń

Stawianie środowiska na pierwszym miejscu


Celem witryny internetowej „It’s Right To Repair” jest promowanie powiązania między naprawą urządzeń a ochroną naszego środowiska naturalnego przy pomocy produktów Paxanpax.

Maddocks uważa za część swojej odpowiedzialności korporacyjnej i społecznej pomoc w uczynieniu napraw urządzeń znacznie bardziej zrównoważoną opcją utylizacji poprzez utrzymywanie cen części zamiennych na jak najniższym poziomie. Wprowadzono nowe europejskie inicjatywy legislacyjne, które wymagają od przemysłu, jak również od konsumentów, udziału w zapobieganiu dalszej degradacji środowiska.

„Jako firma jesteśmy całkowicie zaangażowani w ochronę naszego środowiska naturalnego.”


William Maddocks

Dyrektor firmy

Powszechnie uznaje się i akceptuje, że nasz obecny poziom życia, konsumpcji i produkcji jest niezrównoważony, dlatego wszyscy musimy starać się myśleć, żyć i działać inaczej.

Nasza publiczna platforma informacyjna „It’s Right to Repair” ma na celu promowanie tego pomysłu wśród konsumentów i dostarczanie odpowiednich informacji potrzebnych do dokonania pozytywnej zmiany, a publiczna witryna informacyjna stanowi solidną podstawę, która pomaga zmniejszyć wpływ na naszą planetę.


Ucz się więcej